Sanayi Sitesi Sıkça Sorulan Sorular

Sanayi sitesi aklınıza takılabilecek soruları aşağıda listeledik.

Sanayi Sitesi Nedir

Sanayisitesi.com.tr Türkiye'deki tüm sanayi sitelerini ve işinin uzmanı sanayi esnafını tek bir çatı altında toplayan platformun adıdır.


Neyi Amaçlıyoruz

Amacımız sektörde hizmet ve ürün talebi olan müşterileri,bölgesindeki en iyi ustalarla bir araya getirmek ve işinin ehli ustaları-firmaları öne çıkarmaktır.Bilindiği gibi sanayi denilince insanlar hangi işi kime nasıl yaptıracakları konusunda yeterli bilgiye sahip olamadıklarından,özellikle hizmet konusunda sıkıntılar yaşanmaktadır.Yeterli bilgi ve donanıma sahip olmayan ustayla,kaliteli hizmet veren usta arasında malesef bir ayırt edici unsur olmadığından , tüm sanayi esnafı aynı kefeye koyulabiliyor.

Sistemimiz , ustalık ve esnaflık kavramını layıkıyla yerine getiren firmaların daha çok kazanmasını ve müşterilerin bu tür firmalara kolay bir şekilde ulaşmasını hedeflemektedir.

Çözüm Ortaklığı için Şartlarımız Nelerdir

Sanayisitesi.com.tr platformunda öne çıkmak ve sitemizden gelen iş taleplerini karşılayarak daha fazla müşteri kazanmak için amacımıza uygun firmalarla çalışıyoruz.Bu amaçlarımızı sağlamak için bazı kriterler belirledik ;

- Çözüm Ortaklarımızın mutlaka bir vergi kaydı bulunmalıdır.Vergi kaydı olmayan ve belirli bir işyeri olmadan iş alan insanlarla ilgili çok fazla şikayet ve mağduriyet bilgisi gelmektedir.
- Çözüm Ortaklarımız, sistemimiz üzerinden gelen iş taleplerine 1 ( bir ) gün içerisinde mutlaka geri dönüş yapmalıdır.Gelen taleplere yapılan hızlı dönüşler , müşteri memnuniyetini en fazla sağlayan faktörlerden biridir.
- Çözüm Ortaklarımız , esnaflık ve ustalık bilinciyle hareket edenler arasından seçilmektedir.Çünkü bu kavramlar para kazanmaktan önce işi hakkıyla ve uygun fiyatlarla yerine getirmeyi sağlayan manevi bir bilinç esasına dayanır.
- Çözüm Ortaklarımız eleştiriye açık olmalıdır.İşimizi ne kadar iyi yaparsak yapalım , bazı durumlarda eksik olduğumuzu kabullenmek , bizleri daha kaliteli işler ve hizmetler vermeye sevk edecektir.
- Çözüm Ortaklarımız , verdiği hizmetler ve sattığı ürünler için istisnai sektörler hariç olmak üzere müşteriye bazı garantiler verebilmelidir.
Örneğin işçilik için ... ay garanti verebilirim , veya parça garantisi verebilirim...
Herkesin bildiği gibi işinde garanti veren esnaf , daha fazla ön plana çıkmayı haketmektedir.

Sistemimizin Avantajları Nelerdir

Çözüm ortağı olarak sistemimize dahil olan firmalar ;

- İş hacmini gözle görülür derecede arttıracaktır.
- İnternet arama motorlarında ön plana çıkacaktır.
- Her bölgede sınırlı sayıda çözüm ortağı alacağımız için , kriterlerimize uyan ortaklarımız sürekli ve kaliteli işler alacaklardır.
- Sistemimiz en ucuz fiyat vereni değil , en iyi işi yapanı desteklemektedir.Bu nedenle haksız rekabet şartlarından sizleri mümkün olduğunca korumayı amaçlıyoruz.
- Çağımızın vazgeçilmezi olan internet dünyası , sanayi sitelerini ve sanayi sektörlerini de sistemimiz sayesinde içine almıştır.Gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek için siz değerli çözüm ortaklarımıza ek bir maliyet unsuru doğurmadan bu altyapımızla sizler de internet çağının fırsatlarından faydalanacaksınız.
- Sistemimizin belki de en önemli avantajı , sektörde kalitenin fark edilmesini sağlamasıdır.Bu nedenle çözüm ortaklarımızı uzun bir inceleme ve araştırma sonucunda davet ediyoruz.

Ücretlendirme

Memnun kalırsanız başlayalım !
Sistemimizi 30 gün ücretsiz kullandıktan sonra , memnun kaldığınız takdirde ,
Çözüm Ortaklığı iş modelimizde ücretlendirme şu şekildedir ;
Yıllık üyelik bedeli 200 Türk Lirası
Komisyon : sistemimiz üzerinden aldığınız her iş için % 3 ( üç ) komisyon. 
Bizden gelen işler için her ay sonunda mutabakat yapılarak komisyon faturanız kesilir.Faturalarınızın ödeme vadesi 
45 (kırk beş) gündür.