Burada Güvendesiniz

Türkiye'nin seçilmiş ustarlarıyla çalışıyoruz!

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Yardım Al!

Güven Bizim İçin Çok Önemli

Sanayi Sitesine girdiğiniz andan itibaren , güven ve dayanışmanın ilk amaç olduğunu hissedersiniz.Sitemiz sizi sektörün en iyileriyle buluştururken , en ince detayları hesaplar ve en güvenilir firmaları size sunar.Bu güvenilirliğin arkasında şu çalışmalarımız yatmaktadır. 


Sanayisitesi.com.tr Saha Araştırmaları

Bizler çözüm ortaklarımızı sisteme dahil etmeden önce geniş çaplı bir ar-ge çalışması yaparız.Bu çalışmalarda önce sektörler masaya yatırılır.

Bu sektörler daha sonra bölgelere ve şehirlere ayrılır.Çözüm ortaklarının o şehirde kaç yıldır faaliyet gösterdiği ve kurumsal bir yapıya sahip olup olmadığı incelendikten sonra saha ekibimiz firmayı ziyaret eder.

Bu ziyaretlerimizde portalımızın amacı ve hedefleri çözüm ortağı adayımıza anlatılır.Hedefleri olan , müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutan bir firma yapısında olduğu gözlemlenirse sistemimize dahil olması için gerekli teklifler yapılır.

Sürekli İletişim Halinde Olun

Sistemimiz , Müşteri ve Çözüm Ortaklarımızın sürekli iletişim halinde olabileceği bir altyapıya sahiptir.Merak ettiğiniz tüm süreçlerde çözüm ortaklarımıza soru sormaktan çekinmeyin.

Bizimle İrtibat Halindesiniz

Bizler talep ettiğiniz hizmetlerin sağlıklı yürümesi için sürekli sisinle birlikteyiz.Lütfen olumlu - olumsuz tüm iş süreçlerinizi bizimle paylaşarak , sistemimizin daha sağlıklı işleyişi için bizlere yardımcı olun.

Çözüm Ortaklarının Denetimi

Çözüm ortaklarımız sisteme dahil edildiği takdirde , bizim yönlendirdiğimiz müşteri talepleri ve beklentileri , destek ekibimiz tarafından sürekli olarak takip edilir.Müşteri işlerinin fiyatlandırılması , işin teslim süresi , verilen hizmetin kalitesi ve müşteri memnuniyeti anketleriyle çözüm ortağının başarı grafiği takip edilir.Sistemimiz kaliteli hizmetin sizlere ulaşması için tüm süreçleri başarılı bir şekilde takip eder.